Aktualne promocje w salonach fryzjerskich

24 czerwca 2024
Fryzjer www.fryzjer1.pl

Wyjątkowa oferta i specjalny rabat na usługi fryzjerskie! Zobacz co aktualnie oferuje najlepszy salon fryzjerski w Twoim mieście !!!

 

Salony fryzjerskie SOWEX starają się dbać o Wasz wygląd i portfele, dlatego w każdym miesiącu będziemy wprowadzać nowe promocje na usługi fryzjerskie lub dodatkowe rabaty. Obecnie oferujemy pasemka lub trwała ondulacja włosów wraz z strzyżeniem w cenie 99zł –  do 08 lipca 2024 r.!

 

Pasemka na włosach lub trwałą ondulacja wraz z strzyżeniem za jedyne 99zł

 

W większości salonów fryzjerskich koszt strzyżenia to cena powyżej 50zł, a w salonach fryzjerskich SOWEX strzyżenie włosów krótkich lub do ramion wraz z farbowanymi pasemkami lub trwałą to tylko 99zł!

Co musisz zrobić by skorzystać z promocji?

 

koloryzacja włosów

 

 

To proste, przyjdź do jednego z naszych salonów w terminie do 08.07.2024 r. i przed skasowaniem powiedz, że korzystać z rabatu specjalnego FACEBOOK – promocja ograniczona do 08.07.2024 r!

 

Nie zapomnij, aby przed zaksięgowaniem Twojej płatności wyraźnie powiedzieć fryzjerce, że korzystasz z rabatu Facebook taniej ale tylko do 08 lipca 2024 r. !!!

 

farbowanie z strzyżeniem

 

Nasz salony fryzjerskie znajdują są:

 – fryzjer w centrum Katowic przy ulicy 3 Maja 23 tel. 32-2538106

– fryzjer Siemianowice Śląskie ul. Korfantego 9c tel. 32-2287204

– fryzjer Sosnowiec ul. Dekerta 20 tel. 32-2923086 (20 metrów od centrum handlowym Plaza – wejście do zakładu od strony ul. Sienkiewicza)

 

SALON FRYZJERSKI PROMOCJE

 

 

 

salon fryzjerski

Jeśli szukasz najlepszego salonu fryzjerskiego, który zaoferuje Ci profesjonalne usługi fryzjerskie za najniższą cenę to koniecznie sprawdź salony fryzjerskie SOWEX !!!

Nasze wykwalifikowane fryzjerki posiadają bogate doświadczenie w branży fryzjerskiej i dbają o to, aby każdy nasz klient opuścił salon z uśmiechem na twarzy i z doskonałym wyglądem włosów.

Czy chcesz zmienić kolor włosów, zrobić nowoczesną fryzurę, czy też po prostu odświeżyć swoje włosy?

Nasz zespół fryzjerów zadba o to, aby Twoje oczekiwania zostały spełnione.

Nasze usługi fryzjerskie obejmują również strzyżenie, modelowanie, koloryzację oraz pielęgnację włosów.

Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, dlatego też nasz zespół zawsze stara się zapewnić najwyższą jakość usług fryzjerskich. Nasze salony fryzjerski oferuje przyjazną atmosferę i indywidualne podejście do każdego klienta. Każdy klient ma prawo do gratisowe kawy, herbaty, wody oraz bezpłatnego WIFI

 

na włosy

 

 #fryzjer #strzyżenie #koloryzacja #włosy #usługifryzjerskie #fryzjer1 #sowex #pasemka #koloryzacja #hair #taniefarbowanie #taniestrzyżeniewłosów