Aktualne promocje w salonach fryzjerskich

30 sierpnia 2023

Chcesz mieć trendy fryzurę i skorzystać z promocyjnej oferty? Zobacz co aktualnie oferuje najlepszy salon fryzjerski w Twoim mieście !!!

 

Salony fryzjerskie SOWEX starają się dbać o Wasz wygląd i portfele, dlatego w każdym miesiącu będziemy wprowadzać nowe promocje na usługi fryzjerskie. Obecnie oferujemy rabat na wszystkie usługi fryzjerskie wykonane w naszych salonach fryzjerskich w wysokości 10% od końcowej ceny! Tanie farbowanie i strzyżenie włosów najtaniej w regionie!

 

Strzyżenie włosów, koloryzacja, pasemka, trwała, baleyage z dodatkowym upustem 10% – strzyżenie włosów nawet długich w cenie 26zł

 

W większości salonów fryzjerskich koszt strzyżenia to cena powyżej 50zł, a w salonach fryzjerskich SOWEX strzyżenie damskie lub męskie to koszt poniżej 30zł. Koloryzacja włosów w większości salonów fryzjerskich kosztują od 120zł a w naszych salonach nawet poniżej 80zł. Jednak do 10 września 2023 r. możesz uzyskać dodatkowy upust 10% na wszystkie usługi fryzjerskie lub cenę 26zł na strzyżenie włosów! Co musisz zrobić by otrzymać rabat na nasze usługi fryzjerskie?

 

koloryzacja włosów

 

 

Tak, to takie proste, przyjdź do jednego z naszych salonów w terminie do 10 września 2023 r. i przed skasowaniem powiedz, że korzystać z rabatu specjalnego 10%  lub strzyżenie włosów w cenie 26zł i to wszystko. Nie zapomnij, hasło powiedzieć zanim fryzjerka napije usługę na kasę fiskalną!

 

Nasz salony fryzjerskie znajdują są:

 – fryzjer w centrum Katowic przy ulicy 3 Maja 23 tel. 32-2538106

– fryzjer Siemianowice Śląskie ul. Korfantego 9c tel. 32-2287204

– fryzjer Sosnowiec ul. Dekerta 20 tel. 32-2923086 (20 metrów od centrum handlowym Plaza – wejście do zakładu od strony ul. Sienkiewicza)

 

SALON FRYZJERSKI PROMOCJE

 

 

 

salon fryzjerski

Jeśli szukasz najlepszego salonu fryzjerskiego, który zaoferuje Ci profesjonalne usługi fryzjerskie za najniższą cenę to koniecznie sprawdź salony fryzjerskie SOWEX !!!

Nasze wykwalifikowane fryzjerki posiadają bogate doświadczenie w branży fryzjerskiej i dbają o to, aby każdy nasz klient opuścił salon z uśmiechem na twarzy i z doskonałym wyglądem włosów.

Czy chcesz zmienić kolor włosów, zrobić nowoczesną fryzurę, czy też po prostu odświeżyć swoje włosy?

Nasz zespół fryzjerów zadba o to, aby Twoje oczekiwania zostały spełnione.

Nasze usługi fryzjerskie obejmują również strzyżenie, modelowanie, koloryzację oraz pielęgnację włosów.

Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, dlatego też nasz zespół zawsze stara się zapewnić najwyższą jakość usług fryzjerskich. Nasze salony fryzjerski oferuje przyjazną atmosferę i indywidualne podejście do każdego klienta. Każdy klient ma prawo do gratisowe kawy, herbaty, wody oraz bezpłatnego WIFI

 

na włosy

 

 #fryzjer #strzyżenie #koloryzacja #włosy #usługifryzjerskie #fryzjer1 #sowex #pasemka #koloryzacja #hair #taniefarbowanie