Aktualne promocje w salonach fryzjerskich

25 lutego 2023
Fryzjer www.fryzjer1.pl

Chcesz mieć trendy fryzurę i skorzystać z promocyjnej oferty? Zobacz co aktualnie oferuje najlepszy salon fryzjerski w Twoim mieście !!!

 

Salony fryzjerskie SOWEX starają się dbać o Wasz wygląd i portfele, dlatego w każdym miesiącu będziemy wprowadzać nowe promocje na usługi fryzjerskie. Obecnie oferujemy wykonanie pasemek na jasnych lub ciemnych włosach z dodatkowym rabatem 10zł

 

Pasemka na włosach krótkich lub długich z dodatkowym upustem 10zł

 

W większości salonów fryzjerskich koszt strzyżenia to cena powyżej 50zł a w salonach fryzjerskich SOWEX strzyżenie damskie lub męskie 30zł. Pasemka na włosach w większości salonach kosztują od 120zł a w naszych salonach poniżej 80zł. Jednak do 9 marca 2023 r. możesz uzyskać dodatkowy upust 10zł a usługę pasemka! Co musisz zrobić by otrzymać rabat na pasemka?

 

baleyage

 

Oferta pasemka z rabatem 10zł obowiązuje do 09 marca 2023 r. dla osób, które w tym czasie udostępnią nasz post na swojej relacji Facebook lub swoim Store Instagram, a następnie przyjdą do jednej z naszych filii salonów fryzjerskich SOWEX (Katowice, Siemianowice lub Sosnowiec) i przed dokonaniem płatności powiedzą fryzjerce hasło „pasemka z rabatem 10zł za publikacje posta”.

 

fryzjer

 

Tak, to takie proste, nasz post z facebooka udostępniasz na swoim profilu i za to otrzymujesz rabat. Ważne aby przyjść do naszego salonu fryzjerskiego i do 09 marca 2023 r. pokazać udostępniony post i w tym terminie wykonać usługę. Z oferty pasemka z rabatem 10zł mogą skorzystać kobiety i mężczyźni, bez względu na długość włosów. Serdecznie zapraszamy do salonów fryzjerskich fryzjer1.pl

 

Nasz salony fryzjerskie znajdują są:

 – fryzjer w centrum Katowic przy ulicy 3 Maja 23 tel. 32-2538106

– fryzjer Siemianowice Śląskie ul. Korfantego 9c tel. 32-2287204

– fryzjer Sosnowiec ul. Dekerta 20 tel. 32-2923086 (20 metrów od centrum handlowym Plaza – wejście do zakładu od strony ul. Sienkiewicza)

 

SALON FRYZJERSKI PROMOCJE

 

Link do posta z Facebook który należy udostępnić na własnym profilu Facebook bądź Instagram:

https://www.facebook.com/tanifryzjer

 

Treść posta:

꧁༺ ༻꧂
Pasemka z rabatem 10zł? Tak, teraz to możliwe bo salony fryzjerskie oferują specjalną promocję na usługę pasemka na włosach z rabatem 10zł. Zobacz co musisz zrobić aby skorzystać z promocyjnej oferty koloryzacji włosów:
http://fryzjer1.pl/aktualne-promocje-w-salonach-fryzjerskich/

Salony fryzjerskie SOWEX są w Katowicach, w Siemianowicach Śląskich i w Sosnowcu.
– Pasemka na włosach to nieprzemijający trend w koloryzacji włosów, na który decydują się blondynki, brunetki oraz mężczyźni. Dzięki koloryzacji „pasemka” w prosty sposób odmienisz swoją fryzurę, a nasze salony poza najniższą ceną w woj. Śląskim oferują dodatkowy rabat za udostępnienie naszego posta!

 

 

salon fryzjerski

 

 

 #fryzjer #strzyżenie #koloryzacja #włosy #usługifryzjerskie #fryzjer1 #sowex #pasemka #koloryzacja #hair

 

włosy