Aktualne promocje w salonach fryzjerskich

30 sierpnia 2023

Wyjątkowa oferta i specjalny rabat na usługi fryzjerskie! Zobacz co aktualnie oferuje najlepszy salon fryzjerski w Twoim mieście !!!

 

Salony fryzjerskie SOWEX starają się dbać o Wasz wygląd i portfele, dlatego w każdym miesiącu będziemy wprowadzać nowe promocje na usługi fryzjerskie lub dodatkowe rabaty. Obecnie oferujemy dodatkowe 15% rabatu na wszystkie usługi fryzjerskie (męskie i damskie) wykonane w terminie 27 stycznia – 08 lutego 2024 r.!

 

Wszystkie usługi fryzjerskie 15% taniej

 

W większości salonów fryzjerskich koszt strzyżenia to cena powyżej 50zł, a w salonach fryzjerskich SOWEX strzyżenie damskie to tylko 34zł  a męskie 29zł i od tych cen uzyskasz jeszcze 15% rabatu tak jak na pozostałe usługi fryzjerskie np. baleyage włosów lub pasemka!

Koloryzacja włosów w większości salonów fryzjerskich kosztują od 130zł a w naszych salonach nawet poniżej 80zł zwłaszcza jeśli skorzystasz z naszego rabatu 15%!

Co musisz zrobić by otrzymać rabat 15% na usługi fryzjerskie?

 

koloryzacja włosów

 

 

To proste, przyjdź do jednego z naszych salonów w terminie 27.01-08.02.2024 r. i przed skasowaniem powiedz, że korzystać z rabatu specjalnego 15% taniej FACEBOOK – promocja ograniczona do 08.02.2024 r!

 

Nie zapomnij, aby przed zaksięgowaniem Twojej płatności wyraźnie powiedzieć fryzjerce, że korzystasz z rabatu 15%Facebook taniej ale tylko do 08 lutego 2024 r. !!!

 

Nasz salony fryzjerskie znajdują są:

 – fryzjer w centrum Katowic przy ulicy 3 Maja 23 tel. 32-2538106

– fryzjer Siemianowice Śląskie ul. Korfantego 9c tel. 32-2287204

– fryzjer Sosnowiec ul. Dekerta 20 tel. 32-2923086 (20 metrów od centrum handlowym Plaza – wejście do zakładu od strony ul. Sienkiewicza)

 

SALON FRYZJERSKI PROMOCJE

 

 

 

salon fryzjerski

Jeśli szukasz najlepszego salonu fryzjerskiego, który zaoferuje Ci profesjonalne usługi fryzjerskie za najniższą cenę to koniecznie sprawdź salony fryzjerskie SOWEX !!!

Nasze wykwalifikowane fryzjerki posiadają bogate doświadczenie w branży fryzjerskiej i dbają o to, aby każdy nasz klient opuścił salon z uśmiechem na twarzy i z doskonałym wyglądem włosów.

Czy chcesz zmienić kolor włosów, zrobić nowoczesną fryzurę, czy też po prostu odświeżyć swoje włosy?

Nasz zespół fryzjerów zadba o to, aby Twoje oczekiwania zostały spełnione.

Nasze usługi fryzjerskie obejmują również strzyżenie, modelowanie, koloryzację oraz pielęgnację włosów.

Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, dlatego też nasz zespół zawsze stara się zapewnić najwyższą jakość usług fryzjerskich. Nasze salony fryzjerski oferuje przyjazną atmosferę i indywidualne podejście do każdego klienta. Każdy klient ma prawo do gratisowe kawy, herbaty, wody oraz bezpłatnego WIFI

 

na włosy

 

 #fryzjer #strzyżenie #koloryzacja #włosy #usługifryzjerskie #fryzjer1 #sowex #pasemka #koloryzacja #hair #taniefarbowanie #taniestrzyżeniewłosów