Włosy ombre, koloryzacja ombre, farbowanie sombre

28 stycznia 2020
Fryzjer www.fryzjer1.pl

 

Ombre to koloryzacja włosów jaśniejszym kolorem na całej długości włosów. Sombre to nierównomierna koloryzacja włosów – fryzjer1.pl

Koloryzacja włosów ombre – farbowanie włosów sombre Ω

 

koloryzacja sombre

włosy ombre a koloryzacja sombre fryzjer1.pl

 

Salony fryzjerskie w Bytomiu, Katowicach, Siemianowicach Śl. i w Sosnowcu zapraszają na piękną koloryzacje włosów. Farbowanie ombre lub koloryzacja włosów sombre to sposoby na niezwykłą odmianę swojego wyglądu. Wykonanie ombre lub farbowanie sombre w salonach fryzjerskich fryzjer1 kosztuje od 75zł w zależności od długości i gęstości włosów. Jednak zawsze jest to cena poniżej 200zł (cena ombre lub cena sombre). Salony fryzjerskie SOWEX to doświadczenie już od ponad 20 lat. Od początku świadczymy usługi fryzjerskie dla wszystkich. Staramy się wprowadzać trendy ale też, aby nasze ceny były przystępne. Negocjujemy ceny materiałów i pozostałych kosztów, a nasze marże są minimalne, dlatego oferujemy uslugi na wysokim poziomie w najtańszych cenach!

 

Decydując się na włosy ombre bądź sombre warto zadbać o odpowiednią pielęgnację włosów. Nie chodzi jedynie o to aby efekt ombr / efekt sombre utrzymał się np. przez 2 miesiące. Przede wszystkim chodzi o zdrowie włosów. Jak dbać o włosy? Włosy rozjaśnione mogą się przesuszać, łamać, a nawet końcówki mogą się rozdwajać. To rzadkie przypadki, jednak z uwagi na bezpieczeństwo Państwa włosów wprowadziliśmy specjalne zabiegi regenerujące włosy. Zabieg pielęgnacyjny to koszt od 20zł i szczerze zachęcamy, aby korzystać z odpowiednich substancji odżywczych. Proszę zauważyć, że w upalne dni najpiękniej wyglądają te kwiaty, które poza wodą otrzymują odpowiednie środki odżywcze.

 

Gdzie można wykonać ombre? Gdzie Warto wykonać sombre?

 

Salony fryzjerskie które wykonują ombre – najładniejsze sombre:

Ombre salon fryzjerski w Bytomiu ul. Jagielońska 1 (ścisłe centrum) tel. 32-2891728

Fryzjer w Katowicach wykonujący sombre 3 Maja 23 (ścisłe centrum) tel. 32-2538106

Koloryzacja w salonie fryzjerskim w Sosnowcu ul. Dekerta 20 (ścisłe centrum – przy CH Plaza), tel. 32-2923086

Ombre lub Sombre w Siemianowicach Śląskich salon fryzjerski – Siemianowice Śląskie ul. Korfantego 9c (w pobliżu sklepu ALDI) tel. 32-2287204

 

Fryzura ombre na początku, piękne sombre jako efekt końcowy:

sombre poczatek

Gdzie wykonać Ombre? Specjalista od sombre?

Włosy ombre, koloryzacja ombre, farbowanie sombre

Ceny ombre, ceny sombre w …

Tagi: Sombre Katowice i Ombre Bytom; sombre Siemianowice Sląskie. Farbowanie ombre w Katowicach lub włosy Sombre Sosnowiec. Wykonanie ombre w Sosnowcu i gdzie wykonać sombre w Bytomiu. Najnowsza koloryzacja ombre w Siemianowicach Śląskich oraz fryzura na wesele Siemianowice Śląskie. Modny fryzjer Bytom, a także ładna fryzura na wesele Katowice.  Polecany fryzjer w Sosnowcu – jak dbać o rozjaśnione włosy i co zrobić z wysuszonymi włosami?