Przekłuwanie uszu

Fryzjer www.fryzjer1.pl

Przekłuwanie uszu

 

Jak przekłuć uszy dziecku? http://www.fryzjer1.pl

 

Jeśli chodzi o przekłuwanie uszu u dorosłych lub młodzieży, to temat nie budzi kontrowersji, jednak jeśli chodzi o małe dzieci to pojawia się problem, czy przekłuwać uszy gdy dziecko jest bardzo małe (z ograniczoną świadomością), czy też gdy dziecko ma 6 lub więcej lat (pojawiają się opinie, że przekłuwanie uszu u młodszych dzieci może wywołać reakcje alergiczne lub inne problemy zdrowotne). Chociaż tę usługę wykonujemy już od ponad 10 lat i nigdy nie mieliśmy negatywnego przypadku to niestety nie pomożemy Państwu w podjęciu decyzji, jednak możemy zapewnić, iż usługa w naszych salonach (prawie wszystkich filiach) jest wykonywana przy użyciu specjalnego, cichego i sterylnego :pistoletu”, z wykorzystaniem kolczyków sterylnie zapakowanych, antyalergicznych kolczyków, przyjaznych dla wrażliwej skóry.

 

 

Wykonanie przekłuwania dwoma specjalnymi kolczykami w salonach sowex to koszt 19zł, a dzieci po przekłuciu uszu otrzymują specjalny dyplom odważnego dziecka!

 

Oferujemy przekłuwanie uszu specjalnymi kolczykami w Katowicach, w Bytomiu, Sosnowcu, Siemianowicach i Piekarach Ślaskich!

Przekłuwanie uszu