Bezpieczny salon fryzjerski, fryzjer bez wirusów

22 marca 2020

Gdzie można iść do fryzjera? Czy można korzystać z usług fryzjerskich? Który salon fryzjerski jest bezpieczny? Koronawirus, a usługi fryzjerskie w …

 

Fryzjer bez wirusów .. fryzjer dbający o czystość salonu

 

Czysty fryzjer – Salony fryzjerskie sowex zapewniają gratisowe maski ochronne, są stale ozonowane i oferują usługi bez podwyższenia cen! Zabezpieczamy personel oraz klientów np. gratisowymi rękawiczkami jednorazowymi.

 

W zw. z stanem epidemiologicznym oraz faktyczną sytuacją w Polsce i na świecie wdrożyliśmy specjalne środki zabezpieczające, mające na celu zachowanie szczególnej ostrożności.

 

Salony fryzjerskie stosujące szczególną ochronę przed wirusami – np. stosujemy płyny antybakteryjne, mydła antybakteryjne, odpowiednią dezynfekcję, częste mycie podłóg i powierzchni gładkich, a także maski ochronne, itd..:

 

czysty fryzjer

Usługi fryzjerskie w czasie koronawirusa

fryzjer kontrolowany przez sanepid

Fryzjer 2020

usługi fryzjerskie w czasie epidemii

epidemia a fryzjer

 

Gdzie skorzystać z usług fryzjerskich w sytuacji koronawirusa?

 

 

Od 23 marca 2020 r. nasze salony fryzjerskie będą czynne, jednak godziny otwarcia mogą być dostosowane do potrzeb klientów oraz możliwość pracy fryzjerek dlatego doradzamy umawianie się telefoniczne na konkretne godziny.

 

Zapewniamy, że salony będą dezynfekowane poprzez specjalne ozonowanie oraz środkami do dezynfekcji.

 

Jako jedni z nielicznych regularnie będziemy ozonowali zakłady fryzjerskie i wyposażali każdego klienta zaraz po wejściu w jednorazowe rękawiczki i maseczkę na twarz.

 

W salonach używamy mydeł antybakteryjnych, sprzęt używany przez personel jest odpowiednio dezynfekowany po każdym kliencie, a co więcej:

 

– nasz personel jest zobowiązany do używania maseczek i rękawiczek ochronnych;

– każdy klient po wejściu (od 25.03.2020 r.) będzie proszony o założenie jednorazowych rękawiczek;

– będziemy się starać aby każdy klient zaraz po wejściu otrzymał maseczkę ochronną na twarz (gratis) – maseczkę, którą po usłudze zabiera z sobą!

 

Wszystko dla Państwa dobra. Niestety obecnie koszt prowadzenia salonu znacznie wzrasta, ale cen nie zmieniamy. Zależy nam aby Państwo mieli możliwość korzystania z usług fryzjerskich, personel miał pracę, a właściciela było stać na prowadzenie działalności teraz, za miesiąc, a nawet za rok.

 

Prosimy o pomoc, zrozumienie oraz zachowanie odpowiedniej odległości od pozostałych klientów i przede wszystkim o korzystanie z zapisów na konkretne godziny.

 

Bardzo dziękujemy za wyrozumiałość!

 

czyste fryzjerki

 

Usługi fryzjerskie w trakcie koronawirusa:

Bezpieczny fryzjer Katowice Centrum ul. 3 Maja 23 tel. 322538106

Fryzjer bez wirusów Bytom Centrum ul. Jagiellońska 1 tel. 322891728

Czysty zakład fryzjerski Siemianowice Śląskie ul. Korfantego 9c tel. 322287204

Koronawirus salon fryzjerski Sosnowiec ul. Dekerta 20 tel. 322923086

 

Fryzjer bez wirusów, maski dla klientów i personelu, ozonowanie i dezynfekcja zapewnia C bezpieczne usługi fryzjerskie w salonach fryzjer1.pl – salon bez wirusów:

http://fryzjer1.pl/bezpieczny-salon-fryzjerski-fryzjer-bez-wirusow/

 

Fryzjer sprawdzony przez sanepid w Katowicach, salon fryzjerski sprawdzony przez sanepid w Sosnowcu, zakład fryzjerski sprawdzony w Bytomiu, fryzjerzy sprawdzeni rzez Sanepid w Siemianowicach to..