Warkocz bokserski z dopinką

6 sierpnia 2019
Fryzjer www.fryzjer1.pl

Piękny gruby warkocz – warkocz bokserski.

 

Warkocz bokserski – to włosy upięte w gruby warkocz bądź warkocze, z naturalnych włosów z możliwością dopięcia kolorowych pasem.

 

Świat oszalał na punkcie tzw. warkoczy bokserskich. W warkoczu bokserskim można było zobaczyć wiele światowych gwiazd, np. Kim Kardashian. Dlaczego ta fryzura tak przypadła do gustu? Pewnie dlatego, że jest bardzo wygodna i  można o niej zapomnieć na cały dzień, bo jest niemalże niewyczuwalna.

 

 

Gruby warkocz zwany warkoczem bokserskim – może być wykonany na naturalnych włosach klientki ale można go wykonać z dopiętych włosów o różnych kolorach (jednolitych, kolorowych, itd..).

 

 

grube kolorowe warkocze

 

 

Ile trwa wykonanie warkoczu bokserskiego?

Wykonanie warkocza bokserskiego nie jest proste i jest czasochłonne. W zależności od długości i gęstości włosów klientki wykonanie warkocza bokserskiego zajmuje około 30 minut. Jeśli klientka zamawia warkocz bokserski wraz z dopięciem kolorowych pasem włosów to usługa może trwać nawet 45 minut.

 

 

Ile kosztuje wykonanie warkocza bokserskiego?

Cena warkocza jest uzależniona od jakości włosów klienta, ich długości i samego zlecenia. W zależności czy ma to być warkocz bokserski na naturalnych włosach klienta czy też wraz z doczepianymi włosami. Dla przykładu podam, ze nasza promocyjna cena za dopięcie kolorowych włosów do warkocza bokserskiego to koszt 25zł

 

 

Gdzie można wykonać warkocz bokserski?

Upinanie warkoczy bokserskich można wykonać w salonach fryzjerskich SOWEX. Każdy zainteresowany wykonaniem warkoczy bokserskich ma do wyboru jedna z czterech filii w woj. Śląskim:

 

– kolorowy warkocz bokserski –

– warkocz bokserski Katowice salon fryzjerski ul. 3 Maja 23 tel. 32-2538106

– gruby warkocz fryzjer Siemianowice Śląskie ul. Korfantego 9c tel. 32-2287204

upięcie warkocza bokserskiego w Sosnowcu ul. Dekerta 20 tel. 32-2923086

 

 

bokserski warkocz

 

Warkocze bokserskie – salon fryzjerski – http://www.fryzjer1.pl

Jeśli są Państwo zainteresowani cienkimi warkoczykami, kolorowymi warkoczykami to zapraszam na nasz poprzedni blog (cena za cienki kolorowy warkoczyk to 5zł).