Kolorowe warkoczyki

16 lipca 2019
Fryzjer www.fryzjer1.pl

Twoja córka marzy o kolorowych warkoczykach? Gdzie można dopiąć kolorowe pasemka do włosów? Ile kosztują kolorowe warkoczyki?

Dopinamy kolorowe warkoczyki.

 

dopinane warkoczeJeśli Twoje dziecko lub Ty sama marzysz o pięknych, kolorowych warkoczykach to dobrze trafiłaś. Już nie musisz jechać na zagraniczne wczasy ani na nadbałtyckie promenady aby mieć dopięte kolorowe pasma włosów.

 

W salonach fryzjerskich SOWEX dopinamy kolorowe pasma – zaplatamy kolorowe warkoczyki. Kolorowe pasma włosów, kolorowe warkoczyki mogą mieć różne grubości. Warkoczyki mogą być długie lub krótkie. To Ty decydujesz jaką długość i jaką grubość mają mieć Twoje kolorowe warkoczyki. Niewątpliwą zaleta dopinanych kolorowych pasemek jest fakt, że można je nawet samemu i to w każdej chwili odpiąć.

Chcesz zrobić sobie piękne długie włosy lub warkocze bokserskie?

 

Ile trwa dopinanie warkoczyków? Jaki jest koszt dopięcia kolorowych warkoczyków?

 

Dopinane kolorowe warkocze – kolorowe pasma włosów.

 

doczepiane pasemka koloroweW naszych salonach fryzjerskich doczepiamy pasma kolorowych włosów, które mogą być plecione z naturalnymi włosami klientów. Mogą być upinane w grube warkocze lub cienkie warkoczyki. Dla przykładu długie, cienkie warkoczyki to koszt 9zł od warkoczyka, a w przypadku dopięcia więcej niż 2 szt. cena wynosi 7zł za warkoczyk. W przypadku upięcia większej ilości warkoczyków z doczepianymi kolorowymi pasmami cena może być ustalona indywidualnie. Kolorowe warkoczyki wykonuje się z dobrej jakości kolorowych pasem syntetycznych włosów. W zależności od włosów klienta i indywidualnego życzenia upięcie jednego warkoczyka z doczepianymi kolorowymi pasmami trwa od 5 do 15 minut.

 

Chcesz dopiąć kolorowe pasma włosów? Chcesz mieć kolorowe warkoczyki?

Fryzjer upinający kolorowe warkoczyki http://www.fryzjer1.pl

 

 

oferta kolorowych warkoczów

 

 

Warkocze, warkocze na krótkie włosy i długie dopinki:

 

Kolorowe pasma włosów Katowice ul. 3 Maja 23 tel. 32-2538106

 

Dopinane warkoczyki Siemianowice Ślaskie ul. Korfantego 9c tel. 32-2287204

 

Dopięcie kolorowych warkoczyków w Sosnowcu ul. Dekerta 20 tel. 32-2923086

 

pasemka kolorowe