Fryzura 2019

22 lutego 2019
Fryzjer www.fryzjer1.pl

Modna fryzura w 2019 r. Jaką fryzurę wybrać na wiosnę? Co zrobić z włosami po zimie? Czy w 2019 r. będą modne włosy długie czy krótkie? Włosy trendy w 2019 r. poradnik …

 

Jaką fryzurę wybrać w 2019 r.?

 

wybór fryzuryŁadna fryzura – W Polsce i na świecie podkreśla się, iż po zimie, podczas której przez czapki, zmienne pogody…. nasze włosy ulegają zniszczeniu, przetłuszczeniu i tzw. hibernacji (w zimę nie tylko niedźwiedzie śpią). Dlatego myśląc o fryzurze na rok 2019 należały zacząć o przywrócenia świeżość, blasku naszych włosów. Kosmetyki i odpowiednia pielęgnacja, ale czy to wystarczy?

 

Włosy po zimie Ω

 

najnowsza fryzuraNatura nam podpowiada to co wie każdy doświadczony ogrodnik. Zniszczone narosty najlepiej ściąć. Za miast poddać się długotrwałej hibernacji włosów wywołanej zimą, dlaczego nie spróbować świeżego spojrzenia? Znane osobistości, takie jak Michelle Williams i Kristen Stewart już dawno dowiodły, że krótkie włosy mogą być wszechstronne, zabawne i seksowne. Jednak cięcie włosów powinno pasować do naszej twarzy i samopoczucia. Problem z zniszczonymi przez zimę włosami należy traktować jak wyzwanie, szansę i pretekst do nowego „ja”!

 

Nie mogę uwierzyć, że tak długo czasu zajęło mi podjęcie decyzji o skróceniu włosów!

 

Ładna fryzura – Nawet Ci najbardziej dbający o swoje włosy mężczyźni zazwyczaj mają krótkie włosy – dlaczego? Każda kobieta wie ile czasu poświęca na mycie, rozczesanie, suszenie, prostowanie… Ile pieniędzy wydaje na kosmetyki do włosów, i usługi związane z długimi włosami (nie licząc zużycia energii w domu na suszenie włosów lub prostownicę). Po co? Dlaczego zmuszamy się do czegoś co sprawia nam tyle kłopotów? Spójrzmy w koło na znane prezenterki, aktorki i tzw. gwiazdy.. Czy można mieć różne fryzury na krótki włosach?

 

 

włosy do ramion LOB

 

Modna fryzura ✂

 

Salony fryzjerskie http://www.fryzjer1.pl oferują Wam wyzwanie! Fryzura wyzwanie ✂ za 100zł ! Umów się na strzyżenie włosów w jednej z filii http://fryzjer1.pl/gdzie-jestesmy/ w której strzyżenie kosztuje do 19zł. Opublikuj swoje zdjęcie na facebook wraz z informacją o wyzwaniu fryzjer1.pl i jeśli po 30 dniach od publikacji będziesz miał/a więcej negatywnych niż pozytywnych opinii otrzymasz od nas 100zł! Warunkiem skorzystania z wyzwania jest umówienie się na wizytę za pomocą e-mail info@fryzjer1.pl – limit wyzwań jest ograniczony.

 

Modna fryzura – Jak zadbać o włosy po zimie?

 

Każdy włos jest inny. Jedni po zimie mają przetłuszczone włosy, drudzy wysuszone, a jeszcze inni silny łupież. Dlatego warto dobrać kosmetyki odpowiednie do danych włosów. Co polecają nasi specjaliści?

 

Zapraszamy do najlepszych salonów fryzjerskich:

 

Fryzjer Katowice Centrum ul. 3 Maja 23 tel. 322538106

Fryzjer Bytom Centrum ul. Jagiellońska 1 tel. 322891728

Fryzjer Siemianowice Śląskie ul. Korfantego 9c tel. 322287204

Fryzjer Sosnowiec ul. Dekerta 20 tel. 322923086

 

 

 

cięcie włosów

 

Wyzwanie fryzjerskie 2019 http://www.fryzjer1.pl