Dobra fryzjerka

9 kwietnia 2018
Fryzjer www.fryzjer1.pl

 

Dobra fryzjerka – gdzie znajdę dobrą fryzjerkę w Bytomiu? Szukam dobrej fryzjerki i dotarłem do salonu fryzjerskiego w centrum Bytomia, dlatego polecam usługi fryzjerskie w salonach SOWEX!

 

 

Salonów fryzjerskich jest wiele, ale skąd wiadomo któremu warto zaufać? Nasze włosy to część ciała, na którą patrzymy każdego dnia wielokrotnie. Dobry fryzjer to nie drogi fryzjer, a osoba, która wykonuje swój zawód z zamiłowania. Czy Twoja fryzjerka to osoba, która „kocha swój zawód” czy tylko musi go wykonywać?

 

Jak czytamy na stronach Wikipedia  „Fryzjerrzemieślnik zajmujący się zgodnie z życzeniami klientów strzyżeniem włosów, ich pielęgnacją, układaniem, farbowaniem, myciem, dekoloryzacją.” – źródł.

 

Dla jednych dobra fryzjerka to osoba, która wykona dokładnie to co klient sobie życzy, a dla innych to ktoś, kto wykona fryzurę według własnego uznania i zgodnie z osobowością gościa / klienta. Wiadomo że są osoby, które mają sprecyzowane życzenia i od lat lubią się w swojej fryzurze (tzw. konserwatyści). Jednak większość chciałaby „coś” zmienić, ale nie wie co.

 

Aby uzyskać tytuł czeladnika fryzjerstwa należy poświęcić parę lat i zdać egzamin państwowy. Jednak to nie wystarczy. Dlatego w naszych salonach personel przechodzi cykliczne szkolenia zawodowe.

 

Trendy, moda i upodobania klientów się zmieniają, jednak nie zmieni się jedno, jeżeli klient nie wyrazi swoich oczekiwań, upodobań lub celu dla którego chce uzyskać wyjątkową fryzurę to nawet najlepsza fryzjerka może co najwyżej „szczęściem” dopasować się do klienta.

 

Dlatego nasz personel jest uczulany aby pytać klienta czy dobrze zrozumiał wyrażone myśli i stale prosimy o wskazówki podczas wykonywania usługi.

 

Świadczymy usługi na materiałach najwyższej jakość, przez wykwalifikowany personel w wielu filiach na terenie woj. Śląskiego już od 20 lat. Chcemy Państwu służyć przez kolejne 20 a nawet więcej lat.

 

To dla Państwa się stale uczymy i prosimy o wskazówki, co więcej możemy dla Was zrobić: info@fryzjer1.pl