Modna fryzura

9 kwietnia 2018
Fryzjer www.fryzjer1.pl

Jaką fryzurę wybrać w roku 2018? Jaki kolor włosów dobrać? Czy zostawić włosy długie czy wybrać wygodę krótkich włosów?

 

 

fryzjerk włosyNasze salony fryzjerskie każdego dnia obsługują ponad 150 gości, z których większość ma sprecyzowane oczekiwania względem wyglądu swojej fryzury. Ale co doradzić tym, którzy pytają jakie są trendy fryzur na 2018 r.? Czy w ogóle można mówić o trendy fryzury? Kto wyznacza trendy fryzur? Czy kierować się uczesaniem, które jest modne „za oceanem”, czy w Europie? Czy fryzura modna we Francji będzie odpowiadała kobiecie z Polski?

 

Oczywiście polecamy wizytę w naszych salonach fryzjerskich w Katowicach, Bytomiu, w Sosnowcu, Piekarach Ślaskich oraz w salonie fryzjerskim w Siemianowicach Śląskich –  adresy i telefony znajdą Państwo na stronie:

 

Gdzie jesteśmy

 

Trendy fryzjerskie na 2018 – zobaczmy co poleca konkurencja. Na stronie zeberka.pl przeczytamy, że „Nadchodzące miesiące będą nieuchronnie przynosić nowe kolory i propozycje stylizacji, które będziesz chciała wypróbować. Garstka looków, które pojawiały się na każdym czerwonym dywanie w tym roku, będzie nadal królowała w roku 2018. Lodowate, platynowe blondy (Kim Kardashian), wysokie kucyki (Rihanna) i modne loby (Selena Gomez) to tylko kilka trendów, które nie stracą na popularności„.

 

 

Zdaniem lamode.info, to kucki będą trendy 2018 r. „To będzie zdecydowanie jeden z najmocniejszych trendów fryzjerskich 2018 roku. Kucyki opanowały wybiegi, widziałyśmy je na pokazach topowych domów mody: Prada, Chanel, Fendi, Loewe, Lanvin, Erdem, Max Mara, Christopher Kane, Victoria Beckham czy Roberto Cavalli. Najczęściej pojawiają się w ascetycznym wydaniu. Do upiętych nisko i wygładzonych włosów kreatorzy proponują obok skromnych gumek ciekawe wiązania chustkami czy plastikowymi rurkami.”.

 

 

Jeżeli chodzi o mężczyzn to nie da się ukryć, że brody wróciły do łaski, ale co z fryzurami? Jakie fryzury męskie są trendy w 2018 r.?

 

 

Podobno trendy fryzura męska na 2018 r. to dłuższe włosy „Nadchodzący okres, to bez wątpienia zwrot w stronę dłuższych fryzur, które podkręcone pazurem dzikich ułożeń na górnych partiach, stanowią uniwersalny sposób na męski look w każdym wieku. Połączona z krótkimi wycięciami w dolnych częściach staje się również bardzo praktyczną fryzurą, która jest doskonała na wiele okazji, a przy tym jest bardzo wygodna” – źródło:

https://facetzokladki.pl/fryzury-meskie-trendy/

 

Na stronach zagranicznych również wspomina się o długich włosach męskich jako modzie na 2018 r., jednak podkreśla się, że fryzurę należy dobierać zgodnie z rodzajem włosów, kształtem twarzy i osobowością danej osoby – źródło.

 

Więcej o trendach na 2018 r. napiszemy w kolejnym artykule i oczywiście zapraszamy do salonów fryzjerskich sowex!

 

 

 

.