Ładna, modna czy praktyczna fryzura na wakacje i urlop?

15 czerwca 2018
Fryzjer www.fryzjer1.pl

Modna fryzura na wakacje – czy fryzura powinna być prosta, czy też spełniać najnowsze trendy?

 

Lato zbliża się dużymi krokami jest to czas słońca, plaży i odpoczynku i my mamy dla Was mała podpowiedź co najlepiej wybrać tego lata alby było szybko i efektownie. Salon fryzjerski radzi!

 

 

Fale to hit tego lata. Pozwolą nam wyglądać wyjątkowo nie tylko na plaży. Złapane w klamrę lub związane chustą w ciepły upalny dzień a wieczorem rozpuszczone.  Wystarczy mały akcent np. spinka lub kwiat a fryzura zrobi się dziewczęca i zarazem kusząca.

 

 

 

Kok zwinięty na czubku. Na plaże w sam raz a wieczorem doda charakteru. Uczesz go na mokro a wytrzyma na długo i świetnie się prezentuje.

 

 

 

Warkocze. Niby nic takiego a można odmienić fryzurę w szybki sposób. Możesz zwinąć włosy w całości w warkocz lub tylko częściowo. Można dodać do tego wstążki, rzemyki itp.

 

warkocz, plecionka

 

 

Loki czyli mokra włoszka. To rewelacyjne rozwiązanie dla włosów kręconych i puszących się. Wystarczy dodać na mokre włosy odrobinę żelu lub pianki a zauroczysz wszystkich prosta i łatwa fryzurą.

 

loki, mokra włoszka

 

Bądź modna tego lata w szybki i prosty sposób za równo na plaży jak i w mieście

 

 

fryzura na lato, łatwa fryzura na lato

 

 

 

Ładna fryzura na wakacje, modna fryzura na wakacje, fajna fryzura na wakacje i fryzura na urlop. Fryzura na wakacje, fryzury 2018, salony fryzjerskie w Bytomiu, salony fryzjerskie w Siemianowicach Śląskich. Salony fryzjerskie w Sosnowcu, salony fryzjerskie w Katowicach, salony fryzjerskie w Piekarach.