Przedłużenie włosów

17 listopada 2018
Fryzjer www.fryzjer1.pl

Chce mieć piękne długie włosy natychmiast (!) Przedłużanie włosów profesjonalnie i najtaniej (!) Bardzo długie włosy lub bardzo gęste włosy dla każdego.

 

Przedłużanie włosów na naturalnych produktach

 

zagęszczanie włosówDługie, piękne włosy to marzenie prawie każdej kobiety. Dzięki przedłużeniu lub zagęszczeniu włosów może odmienić swój wygląd natychmiast. Jednak na czym polega usługa przedłużania włosów?

 

Do niedawna przedłużanie włosów lub zagęszczania włosów wiązało się z wydatkiem ponad 1500zł. Obecnie w salonach fryzjerskich fryzjer1.pl za usługę przedłużania włosów lub zagęszczenia włosów zapłacić jedynie 500zł. Niższa cena wiąże się z obniżeniem marży ale przede wszystkim z popularyzacją tej usługi.

 

Przedłużanie włosów jest zabiegiem bezinwazyjnym i bezbolesnym. Polega na doczepieniu do włosów klientki nowych pasem naturalnych lub syntetycznych. Największą zaletą zabiegu przedłużania włosów jest natychmiastowy efekt. Zabieg przedłużania lub zagęszczania włosów trwa od 1,5 do 3h. Zazwyczaj doczepia się od 100 do 120 pasemek włosów. Piękne długie włosy to efekt natychmiastowy a ich długość może wynosić od 20cm do 80cm.

 

Ω Przedłużanie włosów w salonach fryzjerskich Sowex

W naszych salonach fryzjerskich najczęściej stosowaną metodą przedłużania włosów jest tzw. metoda keratynowa. To najbardziej znana i stosowana metoda przedłużania włosów. Do łączenia włosów używana jest keratyna, będąca jednocześnie naturalnym składnikiem łodygi włosa. Ponieważ doczepiane pasemka są niewielkie (szerokość), łatwiej je równomiernie rozmieścić i trudno je odróżnić od włosów macierzystych klientki. Co istotne, zabieg wykonywany jest w niższej temperaturze niż prostowanie włosów (ok. 180 stopni Celsjusza) – włosy są bezpieczne.

Przedłużanie włosów metodą keratynową pozwala na osiągnięcie rezultatu natychmiast, a efekt utrzymuje się nawet przez 6 miesięcy! Używane przez nas pasma są naturalnymi włosami (prostymi lub kręconymi). Włosy doczepiane można farbować i dopasować do wybranej kolorystyki.

 

CHCĘ PRZEDŁUŻYĆ WŁOSY – CHCĘ ZAGĘŚCIĆ WŁOSY

super !

Zapraszamy do salonów fryzjerskich

http://www.fryzjer1.pl

 

przedłużanie włosów metodą keratynową

Gdzie przedłużyć włosy? Gdzie zagęścić włosy? Chce mieć piękne włosy? Chcesz mieć długie włosy?

Długie włosy na Sylwestra i nie tylko fryzjer1.pl

 

 

Przedłużamy włosy w salonach fryzjerskich w Centrum Katowic, przedłużamy włosy w Centrum Bytomia, a także w Siemianowicach Ślaskich, Piekarach Śląskich i w Sosnowcu.