Salon fryzjerski w Siemianowicach Śląskich

1 października 2018
Fryzjer www.fryzjer1.pl

Salon fryzjerski w Siemianowicach na ul. Korfantego 9c zaprasza.

 

Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich?

 

Jeżeli zastanawiasz się gdzie w Siemianowicach udać się do fryzjera to rozważ ofertę jednego z najlepszych fryzjerów w Siemianowicach Śląskich ul. Korfantego 9, tel. 32-2287204.

 

Salon fryzjerski http://fryzjer1.pl/

U nas mogą skorzystać z usług nie tylko Panie i Panowie ale także dzieci, w tym również z przekłuwania uszu.
Fryzjerka doradzi jaką fryzurę dobrać do danej osoby tak aby każdy wychodząc od nas był zadowolony z naszych usług fryzjerskich.

 

Salon fryzjerski Siemianowice Śl., ul. Korfantego 9c jest czynny w godzinach :
Poniedziałek 9:00- 17:00
Wtorek 10:00- 18:00
Środa 9:00-17:00
Czwartek 10:00 – 18:00
Piątek 9:00 – 17:00
Sobota 9:00-14:00
Niedziele – nieczynne

 

Wykonasz u nas różnego rodzaju fryzury. Strzyżenia i to w rewelacyjnej cenie 14zł a także różnego rodzaju koloryzacje np. Baleyage, ombre, sombre itp. już od 45 zł mamy w ofercie także usługi kosmetyczne takie jak henna brwi i rzęs oraz przekłuwaniu uszu.

 

Salon fryzjerski mieści się w Siemianowicach na os. Wróbla- Korfantego przy ul. Korfantego 9c na 1 piętrze.

 

fryzjer Siemianowice

 

 

Dobry fryzjer w Siemianowicach.  fabowanie włosów w Siemianowicach, fryzjer Siemianowicach fryzjer w Siemianowicach Śląskich – fryzjerka Siemianowice, Fryzjerka z Siemianowic. Fryzjerzy Siemianowice. Najlepszy zakład fryzjerski w Siemianowicach , polecany fryzjer w siemianowicach.  praca dla fryzjerki w Siemianowicach.  salon fryzjerski Siemianowice. Salony fryzjerskie w Siemianowicach, Siemianowice fryzjer. strzyżenie włosów w Siemiaowicach. tani fryzjer w Siemianowicach. Zakład fryzjerski. Salon fryzjerski Siemianowice Śl, fajna fryzura w Siemianowicach, miła fryzjerka. Dobra fryzjerka w Siemianowicach, ombre w Siemianowicach, gdzie iść do fryzjera. Który fryzjer jest najlepszy w Siemianowicach. Polecany zakład fryzjerski,  polecany fryzjer w Siemianowicach.